Soleil Light 1.0.0.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Soleil Light to darmowa i nowoczesna aplikacja służąca do zarządzania salonem kosmetycznym i solarium.

Program został stworzony z myślą o osobach lub firmach prowadzących solarium. Znajdziemy w nim wszystkie najważniejsze funkcje, które usprawnią działanie i funkcjonowanie salonu kosmetyczno-solaryjnego. Soleil Light pomoże przy relacjach z klientami i w zarządzaniu stanem urządzeń, a także umożliwi sprzedaż i zarządzanie karnetami.

Program oferuje możliwość zakładania wielu kont użytkownika w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa podczas zarządzania salonem. Charakteryzuje się prostym i wygodnym w obsłudze interfejsem (dostępnym w języku polskim), a także możliwością rozszerzenia funkcjonalności oprogramowania poprzez dodawanie nowych modułów, za pomocą których możemy tworzyć grafikę pracy pracowników, prowadzić rezerwację oraz informowanie klientów drogą telefoniczną lub internetową.

Soleil Light posiada rozbudowane opcje do zarządzania klientami. Osoby obsługujące aplikację mogą dodawać nowych klientów do istniejącej bazy, wpisując ich dane osobowe, a także zarządzać różnymi promocjami oraz przeglądaniem historii zakupów i rezerwacji. Program oferuje też możliwość monitorowania stanu urządzeń zainstalowanych w salonie, przechowywanie artykułów i przyjmowanie dostaw, tworzenie dokładnych raportów odnośnie całkowitej sprzedaży lub pracy urządzeń, a także zarządzaniem dodatkowymi usługami – zabiegami kosmetycznymi oraz fryzjerskimi.

Uwaga!

  • Podczas instalacji i aktywacji programu, wymagany będzie podanie numeru identyfikacji podatkowej NIP.
  • Aby pobrać program i zainstalować go w systemie operacyjnym, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. Dane wymagane do logowania się do aplikacji zostaną ujawnione podczas pobierania programu z oficjalnej strony producenta.
  • Soleil Light w porównaniu do wersji komercyjnej dostępny jest za darmo, ale posiada liczne ograniczenia podczas tworzenia raportów, rozbudowy bazy klientów, obsługi karnetów, zarządzania promocjami i magazynem oraz zakładaniem rezerwacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!