Solid Converter Solid Converter 10.0 build 9341

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Solid Converter to cieszący się dużą popularnością, skuteczny konwerter plików PDF do postaci łatwo edytowalnych dokumentów.

Aplikacja doskonale sprawdza się podczas pracy z mniej lub bardziej rozbudowanymi dokumentami, mogącymi zawierać elementy graficzne czy tabele. Charakteryzuje się bardzo prostą i intuicyjną obsługą, dając użytkownikowi możliwość konwertowania PDF-ów do formatów, które można następnie bardzo łatwo edytować w zewnętrznych programach. Z pomocą Solid Converter zapiszemy nasze dokumenty PDF jako pliki zgodne z aplikacjami Word, Excel, PowerPoint lub HTML, CSV czy TXT.

Inne funkcje programu Solid Converter to łączenie wielu dokumentów PDF w jeden większy, zmiana układu stron i ich kolejności, a także eksport wybranych stron do nowego dokumentu. Narzędzie dzięki funkcji listy i kolejkowania pozwala na wygodną konwersje wielu dokumentów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!