Solid Explorer 2.5.4

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Solid Explorer to najnowsza wersja polskiego, rozbudowany manager plików dla Androida. Najnowsza jego odsłona wprowadza zupełnie przeprojektowany interfejs zgodny z założeniami Material Design, system dodatków, a także wsparcie dla większej liczby chmur do przechowywania plików. Menadżer nadal charakteryzuje się wieloma rozbudowanymi opcjami i możliwościami personalizacji.

W eksploratorze jednocześnie widoczny jest tylko jeden panel, przejście do drugiego wymaga gestu przesunięcia. Oprócz podstawowych operacji, takich jak kopiowanie, przenoszenie i przeglądanie katalogów, aplikacja ma bardzo duże możliwości dodatkowe. Solid Explorer pozwala m.in. na tworzenie archiwów TAR/ZIP, również chronionych hasłem, obsługa rozpakowywania i przeglądania większej ilości formatów.

Aplikacja posiada wbudowane czytniki dokumentów różnych typów oraz podstawowy edytor plików, oferuje również obsługę serwerów FTP/FTPS, SFTP, SMB oraz połączeń WebDav. Dodatkowym atutem jest obsługa popularnych usług chmurowych: Dropbox, SkyDrive, Google Drive, SugarSync, Box, oraz dostęp do plików systemowych, włącznie ze zmianą uprawnień i właściciela (wymaga dostępu root) - ochronę danych połączeń poprzez szyfrowanie i hasło główne

Solid Explorer oferuje ponadto duże możliwości personalizacji: tryb jasny i ciemny, możliwość ustawiania wielkości i wyglądu ikon, siatki, detali, włączania różnych animacji i wiele więcej. Aplikacja jest dostępna w wersji trial, po okresie próbnym konieczne jest wykupienie aplikacji odblokowującej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sacc   11 #3 10.05.2017 06:37

@MYTHOS (niezalogowany): WI-FI?
A to serdecznie życzę zdrowia.
Pierwsze co robię, to pozbywam się w laptopie właśnie wi-fi.
Niestety, ale wolę nieco bardziej dyskretne formy korzystania ze sprzętu.

  #2 09.05.2017 00:41

@sacc: Ja się nie zgodzę, wg mnie genialna aplikacja z taką ilością funkcji, że szok. A już połączenie z kompem przez WiFi z możliwością kopiowania danych w obie strony, z managerem lokalizacji to już rewelka. Interfejs czerpie z NC czyli dwa okna, co większość starych wyg uznaje za najlepsze co wymyślono. Gratuluję autorowi. Dbałość o szczegóły i estetykę na wysokim poziomie, Amerykanie ze swoimi interfejsami typu Gmail czy Facebook czapki z głów. Tam to dopiero nie da się używać!

sacc   11 #1 09.10.2015 05:04

Interfejs - najgorszy z możliwych.
Białe tło i maleńkie literki - kolejny "genialny" pomysł jakiegoś nawalonego kretyna, który jest bezmyślnie powielany przez kolejnych debili.