Solid Explorer Classic 1.7.3

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Solid Explorer to polski, bardzo rozbudowany manager plików. Wzorowany jest na aplikacjach takich jak Total Commander, bowiem zawiera dwa osobne panele prezentujące zawartość katalogów. Cechują go bardzo rozbudowane możliwości.

W eksploratorze jednocześnie widoczny jest tylko jeden panel, przejście do drugiego wymaga gestu przesunięcia. Oprócz podstawowych operacji, takich jak kopiowanie, przenoszenie i przeglądanie katalogów, aplikacja ma bardzo duże możliwości dodatkowe. Solid Explorer pozwala m.in. na tworzenie archiwów TAR/ZIP, również chronionych hasłem, obsługa rozpakowywania i przeglądania większej ilości formatów.

Aplikacja posiada wbudowane czytniki dokumentów różnych typów oraz podstawowy edytor plików, oferuje również obsługę serwerów FTP/FTPS, SFTP, SMB oraz połączeń WebDav. Dodatkowym atutem jest bsługa popularnych usług chmurowych: Dropbox, SkyDrive, Google Drive, SugarSync, Box, oraz dostęp do plików systemowych, włącznie ze zmianą uprawnień i właściciela (wymaga dostępu root) - ochronę danych połączeń poprzez szyfrowanie i hasło główne

Ponadto Solid Explorer oferuje duże możliwości personalizacji: tryb jasny i ciemny, możliwość ustawiania wielkości i wyglądu ikon, siatki, detali, włączania różnych animacji i wiele więcej. Aplikacja jest dostępna w wersji trial, po okresie próbnym konieczne jest wykupienie aplikacji odblokowującej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Mnogosć funkcji i prostota obsługi
Czasem niepoprawnie nie rozpoznaje kart pamięci
ocena użytkownika

Moim zdaniem najlepszy manager plików na androida. Nie tylko można w niej przeglądać pliki, ale także rozpakowywać te spakowane. Dodatkowo z dostępem root można dużo więcej np. przeglądać pliki systemowe.

11.10.2013 21:09 | Recenzja do wersji 1.5.2

Komentarze

0 nowych
Bander zwierz   9 #2 08.01.2017 01:45

Nie rozumiem skąd te zachwyty. Może i ładnie wygląda, ale wyszukiwarka plików jest całkiem do kitu. Nie można wprowadzić zawartości pliku jako parametru. Przecież to podstawa!

  #1 05.10.2013 19:50

Przez ten pieprzony sklep to nic nie można ściągnąć,ponieważ nie używałem aplikacji sklep w telefonie.Czy to nie można było zrobić normalnie jak inne programy do ściągnięcia?Czy musicie tak komplikować nam życie?