Solitaire Forever 1.4.1

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeżeli szukacie obowiązkowego komputerowego pasjansa, ale liczy się również oprawa graficzna, projekt Solitaire Forever na pewno przypadnie do gustu. Wszystkie karty odtworzono tutaj w 3D. Są one dodatkowo ładnie animowane i stale się poruszają, aby nadać dynamiki normalnie przecież bardzo statycznym partiom. Dzięki temu stale podtrzymywane jest zainteresowanie danym układem kart, gdy zazwyczaj się nużymy.

Pełna wersja produktu oferuje przeszło 150 wariantów ułożenia kart. Oczywiście do każdego da się podejrzeć zasady, co jest opcją obowiązkową przy tylu dostępnych przetasowaniach. Do tego dochodzą dość zaawansowane ustawienia rozgrywki, umożliwiające uczynienie jej sobie trudniejszą lub nieco łatwiejszą. Gra gromadzi dane o naszych sesjach, układając je potem w formie przejrzystych i czytelnych statystyk.

Nie zabrakło naturalnie nielimitowanego cofania i powtarzania ruchów czy innego wyglądu kart, tak frontów, jak też tła na plecach. Gdyby kogoś jednak animacje rozpraszały, nie ma żadnego problemu z ich wyłączeniem, a do tego wyciszeniem muzyki. Tytuł należy pochwalić przede wszystkim za przejrzystość interfejsu, w czym pomaga niewątpliwie bardziej nowoczesne podejście do oprawy. Warto go sprawdzić.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje wszystkie warianty pasjansa, przy czym nielimitowana czasowo zabawa możliwa jest tylko w 4 z nich. Przy pozostałych mamy po 2 minuty na partię.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!