r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Solstice Arena

Strona główna Windows Gry RPG i MMO

Solstice Arena to darmowa gra typu Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), ale nastawiona głównie na szybkość starć. Tytuł łączy w sobie nie tylko elementy gry RPG, ale również akcji oraz strategii.

Nie trzeba rezerwować sobie wcześniej czasu na rozgrywkę, bo przeciętna sesja trwa tutaj krócej niż kwadrans. Chodzi też o czystą akcję bez prawdziwie mozolnego ulepszania postaci. Złożone z różnego rodzaju bohaterów o odmiennych zdolnościach drużyny 3 na 3 graczy walczą między sobą o dominację starając się jednocześnie zrealizować określone cele meczu.

Zabawa możliwa jest w kilku trybach: gracz lub gracze kontra sztuczna inteligencja oraz walki między komputerowcami przez Internet. Bohaterowie używają różnorakich przedmiotów, a dodatkowo zyskują oczywiście doświadczenie i z czasem rozwijają kolejne zdolności. Mimo iż w grze pojawiają się mikrotransakcje, to rzeczy które możemy nabyć nie mają absolutnie wpływu na zabawę. Wszyscy więc mają tutaj równe prawa oraz szanse.

Solstice Arena to energiczna i niebywale wciągająca bijatyka. Oprócz ciągłego okładania się i walki na całego, którą gra głównie przedstawia, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł powinien zapewnić długie godziny dobrej zabawy.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bugbear Entertainment udostępnia za darmo prototyp FlatOuta

6
08.11.2013  •  Tomasz Wrzesień

Studio Bugbear Entertainment rozpoczęło jakiś czas temu zbiórkę na przyśpieszenie prac nad swoimi najnowszymi wyścigami. Aby zachęcić graczy do szerszego otworzenia portfeli, fińscy deweloperzy sięgnęli do starej szuflady, w której odnaleźli działający prototyp FlatOuta, pierwszej odsłony ich dobrze kojarzonej serii. Prehistoryczny (no, powiedzmy, bo z 2002 roku) projekt postanowiono za darmo udostępnić do pobrania. Jak na dzisiejsze standardy, nieopublikowane nigdy wcześniej demko technologiczne prezentuje się naprawdę całkiem w porządku. Oferuje szereg opcji graficznych do ustawienia,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.