r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Solstice Arena

Strona główna Windows Gry RPG i MMO

Solstice Arena to darmowa gra typu Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), ale nastawiona głównie na szybkość starć. Tytuł łączy w sobie nie tylko elementy gry RPG, ale również akcji oraz strategii.

Galeria programu

Nie trzeba rezerwować sobie wcześniej czasu na rozgrywkę, bo przeciętna sesja trwa tutaj krócej niż kwadrans. Chodzi też o czystą akcję bez prawdziwie mozolnego ulepszania postaci. Złożone z różnego rodzaju bohaterów o odmiennych zdolnościach drużyny 3 na 3 graczy walczą między sobą o dominację starając się jednocześnie zrealizować określone cele meczu.

Zabawa możliwa jest w kilku trybach: gracz lub gracze kontra sztuczna inteligencja oraz walki między komputerowcami przez Internet. Bohaterowie używają różnorakich przedmiotów, a dodatkowo zyskują oczywiście doświadczenie i z czasem rozwijają kolejne zdolności. Mimo iż w grze pojawiają się mikrotransakcje, to rzeczy które możemy nabyć nie mają absolutnie wpływu na zabawę. Wszyscy więc mają tutaj równe prawa oraz szanse.

Solstice Arena to energiczna i niebywale wciągająca bijatyka. Oprócz ciągłego okładania się i walki na całego, którą gra głównie przedstawia, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł powinien zapewnić długie godziny dobrej zabawy.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bugbear Entertainment udostępnia za darmo prototyp FlatOuta

6
ROZRYWKA 08.11.2013 | Tomasz Wrzesień (TomisH)

Studio Bugbear Entertainment rozpoczęło jakiś czas temu zbiórkę na przyśpieszenie prac nad swoimi najnowszymi wyścigami. Aby zachęcić graczy do szerszego otworzenia portfeli, fińscy deweloperzy sięgnęli do starej szuflady, w której odnaleźli działający prototyp FlatOuta, pierwszej odsłony ich dobrze kojarzonej serii. Prehistoryczny (no, powiedzmy, bo z 2002 roku) projekt postanowiono za darmo udostępnić do pobrania. Jak na dzisiejsze standardy, nieopublikowane nigdy wcześniej demko technologiczne prezentuje się naprawdę całkiem w porządku. Oferuje szereg opcji graficznych do ustawienia,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.