Solyaris - Discover Movies 1.4.0

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników filmu i seriali
Pobierz program
lub zeskanuj:

Solyaris - Discover Movies to program przeznaczony dla miłośników kina oraz seriali. Oferuje bogatą bazę informacji o filmach, aktorach i reżyserach (w tym z Polski), prezentując też powiązania między poszczególnymi tytułami oraz artystami.

Aplikacja bazuje na informacjach zgromadzonych w serwisie The Movie Database.org (TMDb), uzupełniając je danymi zgromadzonymi na Wikipedii oraz w popularnym portalu poświęconym filmowi IMDb. Domyślnie program wyświetla listę najnowszych filmów, tych cieszących się popularnością wśród społeczności TMDB, a także skrót do naszej historii przeglądanych wpisów.

Więcej możliwości oferuje wyszukiwarka, za pomocą której możemy znaleźć filmy, seriale lub artystów. Gdy wybierzemy konkretny wynik z listy zaprezentowanej w wyszukiwarce, wówczas na ekranie wyświetli się swego rodzaju galaktyka z głównym elementem w środku i elementami pobocznymi na zewnątrz. W ten dość pomysłowy sposób twórcy programu pokazują powiązania między np. filmem i aktorami, którzy w nim zagrali. Klikając w etykietę każdego widocznego elementu, przeniesiemy się dalej. Wówczas wyświetli się krótki opis filmu lub serialu (jeśli jest dostępny), a także biogram aktora lub reżysera. Będziemy mogli sprawdzić również opis filmu lub biografię aktora na łamach IMDb lub Wikipedii, a także obejrzeć filmowy trailer, jeśli taki materiał został wyprodukowany.

Aplikacja działa w płynny sposób i jest wykonana estetycznie, ale nawigacja po niej nie należy do intuicyjnych. Gdy wejdziemy w wybrany biogram lub opis filmu, trudno później znaleźć przycisk, który cofnie nas do głównego menu. To pewien minus, który jednak nie przysłania atutów programu Solyaris - Discover Movies.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych