r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sombreros

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sombreros to ukazana ze sporą dawką humoru opowieść o Meksykaninie, który nie mógł przymknąć oka na kradzież charakterystycznych wielkich kapeluszy. Jako ostatni ze sprawiedliwych rusza w pościg za złymi, oczywiście po drodze eliminując wszystko, co się tylko rusza. U podstaw to bardzo dynamiczna strzelanka, przypominająca czasy świetności takich hitów jak Commando czy nawet Ikari Warriors z bud z automatami.

Galeria programu

Dzielny bohater pędzi cały czas przed siebie, do góry ekranu, zatrzymując się tylko na moment, kiedy zasygnalizowane zostanie pojawienie się kolejnych wrogów. Przycisk odpowiedzialny za strzał jednocześnie blokuje spoglądanie w danym kierunku, co umożliwia sprawne likwidowanie nieprzyjaciół i unikanie ich pocisków. Po zebraniu odpowiedniej liczby kapeluszy możliwe jest ponadto momentalne zatrzymanie czasu.

W tym trybie da się dokładnie wycelować w przeciwnika, co przydaje się zwłaszcza w starciach z bossami, wpieranymi przez dodatkowe siły. Niekiedy weźmiemy również udział w pojedynkach rewolwerowców. Zabawa jest niezwykle dynamiczna i dosyć wymagająca, ale ułatwia ją system dosyć gęsto rozstawionych punktów kontrolnych. Grafikę 2D wykonano szczegółowo, a czas umila odpowiednia do klimatu muzyka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
yanko wojownik   14 #1 16.01.2016 09:39

"nie mógł przymknąć oka na kradzież charakterystycznych wielkich kapeluszy"

Toż to dobro narodowe i zrozumiałe, że obojętny być nie może wobec czynów tak niegodziwych.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.