r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Songbird będzie zarządzał odtwarzaczem Philips GoGear

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Stworzony przez firmę Philips przenośny odtwarzacz multimedialny GoGear będzie sprzedawany w komplecie z aplikacją Songbird.

Philips postanowił wziąć przykład z Apple, które zintegrowało oprogramowanie iTunes z iPodami i połączyło swój odtwarzacz GoGear ze stworzonym przez firmę Pioneers of the Inevitable odtwarzaczem multimedialnym Songbird. Program ma zapewnić kompleksową obsługę odtwarzacza - pozwoli m.in. na wgrywanie i katalogowanie muzyki, aktualizację oprogramowania urządzenia oraz zakup nowych piosenek w Sieci. Obsługa GoGear z poziomu Songbird początkowo będzie możliwa jedynie w systemie Windows, jednak producent obiecuje, że z czasem rozszerzy wsparcie urządzenia o system Mac OS X.

Partnerstwo Songbird i Philipsa zostanie oficjalnie ogłoszone podczas targów CES 2010, które będą się odbywać w dniach 7-10 stycznia w Las Vegas.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.