reklama

Songbird dla Androida już stabilny

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Ukazała się stabilna wersja odtwarzacza Songbird 1.0 dla Androida. Wprowadzono między innymi możliwość tworzenia i edytowania list odtwarzania oraz scrobbling dla portalu Last.fm.

Songbird to darmowa, wieloplatformowa aplikacja do odtwarzania multimediów. Program dostępny jest zarówno dla systemów desktopowych (Windows, Linux, Mac OS X), jak również dla smartfonów. W wersji dla Androida wprowadzono między innymi odświeżony interfejs, a także współpracę z serwisami Flickr i Facebook (możliwość korzystania z funkcji Like). Użytkownicy mogą w prosty sposób tworzyć i edytować listy odtwarzania, jak również ustawić utwór jako dzwonek.

Warto też zaznaczyć, że pojawił się scrobbling utworów i rozbudowane wyszukiwanie. W kolejnej wersji aplikacji planowane jest wprowadzenie widżetu, który będzie wyświetlany podczas blokady ekranu. Songbird 1.0 w wersji dla systemu firmy Google można pobrać z e-sklepu Android Market.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić