10 pytań do...Cyanogen Inc.

Nie, to nie pomyłka. Tu Songokuu. DjDziadek przeszedł na zasłużony odpoczynek po wielu latach pracy i pławi się obecnie w luksusach jakie zapewnia mu wysoka emerytura z ZUS.

Tak , to tyle fantazji :D

Ja tu jednak jestem, jak to mówi młodzież "na fakcie". Pozwoliłem sobie, poniekąd podpiąć się pod znaną na łamach dobrychprogramów serię prowadzoną przez DjDzadka.
Jak mawiał pewien sprzedawca jabłek: "Jeśli kraść to tylko od najlepszych"...czy jakoś tak...

Dzięki uprzejmości protoplasty "10 pytań do" nie muszę obawiać się pozwu o plagiat i zniesławienie a tym samym wypłaty miliardowych odszkodowań. Mogę więc przystąpić do dzieła.

Jak można zauważyć z moich wpisów często ich tematy krążą wokół Androida oraz jego modyfikacji CyanogenMod.
Jako, że ostatnimi czasy jest sporo szumu wokół ekipy tworzącej ten system szczególnie po powstaniu pełnoprawnej firmy z dosyć sporym zapleczem i wsparciem. Wpadłem na pomysł zadania 10, bądź kilku więcej jeśli takowe będą, pytań do firmy Cyanogen Inc.. (a może liczę na zbyt wiele i będą trzy... :/ )

Nie zmieniam formuły tej "zabawy" i proszę, Was, czytelników o propozycje pytań. Ja natomiast wybiorę te najciekawsze i w swojej ułomności przetłumaczę na englisz (może pomoże Google Translate) i wyślę gołębiem pocztowym do Seattle gdzie mieści się ich siedziba.

Jestem już po pierwszych rozmowach z nimi i są chętni na współpracę.

Także jeszcze raz, piszcie swoje pytania. Można pytać o Jachty...jeśli ktoś wie o co chodzi :P

Zachęcam do zadawania ciekawszych pytań, na które odpowiedź nie będzie brzmiała "Nie". Oczywiście nie unikniemy pytań o to "czy będzie CM na sprzęt x" ale takie to mają na codzień i pewnie już piszą bota który, będzie na nie automatycznie odpowiadał :)

Chciałbym od razu uspokoić, że pytania o konkretne modele też do nich wyślę... może w formie listy.