r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Songr 2.1.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Songr to ciekawa i całkowicie bezpłatna aplikacja, umożliwiająca słuchanie i pobieranie muzyki z Internetu. Z jej poziomu zakupimy także ulubione utwory w serwisach Amazom, eMusic, Rhapsody oraz Zune, a także pobierzemy klipy z serwisu YouTube i zapiszemy je jako pliki MPEG lub MP3.

Galeria programu

Największym atutem programu jest jego prostota i dostęp do olbrzymich zasobów multimediów publikowanych w różnych serwisach na całym świecie. Umożliwia on zarówno słuchanie wybranych utworów, jak również ich pobieranie oraz zakup. Songr pozwala wyszukiwać nasze ulubione piosenki podając ich wykonawcę i/lub tytuł. Możliwe jest pobieranie zarówno pojedynczych utworów, jak również pełnych albumów.

Program wyszukuje zdefiniowane przez użytkownika pliki audio w wielu predefiniowanych bazach serwisów z multimediami. Na liście, będącej efektem pracy wbudowanej wyszukiwarki znajdziemy takie informacje jak nazwa pliku, jego długość, wartość bitrate, rozmiar, trafność względem zdefiniowanych przez nas kryteriów, szybkość transmisji strumieniowej oraz niezawodność lokalizacji źródłowej. Ciekawą opcją jest funkcja wyszukiwania utworów na podstawie śpiewanych przez wykonawcę słów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 08.07.2015 18:47

@neuro1 (niezalogowany): dzieki wielkie!!!!!

  #2 24.01.2015 11:45

http://www.xamasoft.com/songr/ z tad pobierzesz

dumbledore   1 #1 25.08.2014 08:34

Głupie,jak chcę instalować,to mi pisze,że muszę mieć jakiś żeton dostępu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.