Songr 2.1.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Songr to ciekawa i całkowicie bezpłatna aplikacja, umożliwiająca słuchanie i pobieranie muzyki z Internetu. Z jej poziomu zakupimy także ulubione utwory w serwisach Amazom, eMusic, Rhapsody oraz Zune, a także pobierzemy klipy z serwisu YouTube i zapiszemy je jako pliki MPEG lub MP3.

Największym atutem programu jest jego prostota i dostęp do olbrzymich zasobów multimediów publikowanych w różnych serwisach na całym świecie. Umożliwia on zarówno słuchanie wybranych utworów, jak również ich pobieranie oraz zakup. Songr pozwala wyszukiwać nasze ulubione piosenki podając ich wykonawcę i/lub tytuł. Możliwe jest pobieranie zarówno pojedynczych utworów, jak również pełnych albumów.

Program wyszukuje zdefiniowane przez użytkownika pliki audio w wielu predefiniowanych bazach serwisów z multimediami. Na liście, będącej efektem pracy wbudowanej wyszukiwarki znajdziemy takie informacje jak nazwa pliku, jego długość, wartość bitrate, rozmiar, trafność względem zdefiniowanych przez nas kryteriów, szybkość transmisji strumieniowej oraz niezawodność lokalizacji źródłowej. Ciekawą opcją jest funkcja wyszukiwania utworów na podstawie śpiewanych przez wykonawcę słów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 05.08.2018 11:31

To gówno niczego nie szuka

apagesatana   2 #5 27.11.2017 17:43

kopiujesz z paska adresu youtube całość adresu po czym wklejasz w pasek wyszukiwania programu a z okienka które wyskoczy wybierasz gdzie ma być zapisany kawałek i w jakim formacie - mp3 - sama muzyka, MOV, 3GP - muzyka z klipem wideo. WAŻNE! Nie ma opcji wklej w pasku programu więc wklejasz skrótem ctrl+v i klikasz enter - od razu pyta gdzie i jak zapisać.

  #4 17.10.2017 12:12

najlepsze ze kopiujac adres kawałka z youtube w pasek wyszukiwania mozemy pobrac plik w postaci mp3 lub pliku wideo zaleznie od wybranego roszerzenia

  #3 08.07.2015 18:47

@neuro1 (niezalogowany): dzieki wielkie!!!!!

  #2 24.01.2015 11:45

http://www.xamasoft.com/songr/ z tad pobierzesz

dumbledore   1 #1 25.08.2014 08:34

Głupie,jak chcę instalować,to mi pisze,że muszę mieć jakiś żeton dostępu.