Songsmith Songsmith 2009.7.13.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Songsmith to nietypowe, a przy tym niezwykle innowacyjne narzędzie do tworzenia muzyki, kierowane w głównej mierze do amatorów. Pozwala ono tworzyć akompaniament muzyczny do piosenek na podstawie śpiewanych przez nas słów. Co istotne, proces ten jest w pełni automatyczny, a efekty działania programu w większości przypadków są w zupełności wystarczające.

Program pomimo braku polskiej wersji językowej jest banalny w obsłudze i problemów z jego użyciem nie powinni napotkać nawet najmłodsi użytkownicy. Wystarczy, że po uruchomieniu narzędzia dokonamy wstępnej konfiguracji, tj. doboru podkładu muzycznego, nastroju w jakim wykonamy utwór, tempa itp., a następnie możemy przystąpić do śpiewu. Songsmith na podstawie głosu zarejestrowanego przy użyciu mikrofonu podłączonego do komputera, samoczynnie dostosuje większość parametrów podkładu muzycznego do tego jak zaśpiewaliśmy piosenkę.

Po zakończeniu nagrywania możemy odsłuchać naszą piosenkę, a także ewentualnie dokonać potrzebnych korekt. Program oferuje kilka podstawowych podkładów muzycznych z różnych gatunków muzyki, umożliwiając użytkownikowi m.in. zmianę poszczególnych instrumentów. Songsmith daje również możliwość wykorzystania własnych instrumentów - wystarczy, że zagramy kilka taktów, a narzędzie automatycznie podda je wymaganej obróbce.

Efekt naszej pracy możemy wyeksportować do jednego z popularnych formatów - WMA, WAV lub MIDI.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu jedynie przez 6 godzin.
  2. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!