Sonic Dash Sonic Dash 2.4.1.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sonic Dash to kolejna część przygód niebieskiego jeża jaka trafiła na urządzenia mobilne. Gra jest klasycznym runnerem dzięki czemu nie tylko bardzo dobrze sprawdza się na ekranach dotykowych, ale również wpisuje się w klimat Sonica.

Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas krótki samouczek. Sonic Dash nie odbiega pod względem sterowania od innych, podobnych tytułów. Choć sama rozgrywka zawiera kilka elementów dodatkowych, w tym pojedynki z bossami to jednak żaden miłośnik runnerów nie powinien mieć z nią problemów.

Gra posiada rozbudowany system osiągnięć, zadań i ulepszeń. Oczywiście powiązano je z rozbudowanymi mikropłatnościami. Na szczęście Sonic Dash nie tylko oferuje wiele metod na zdobycie dodatkowych funduszy, ale również zachęca nagrodami do częstego i regularnego grania. Od niedawna w grze możemy spotkać także bohaterów z serii Angry Birds. Niestety autorzy nie dodali integracji z usługą Xbox Live.

Oprawa Sonic Dash prezentuje się bardzo dobrze. Czuć prędkość naszego jeża, niestety gra miewa problemy z wydajnością na słabszych urządzeniach. Choć jest darmowa to nie męczy nas mikropłatnościami. To dobra propozycja nie tylko dla fanów Sonica.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!