r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sonic Jump Fever 1.6.1

Strona główna iOS Gry Platformowe

Sonic Jump Fever to połączenie popularnego bohatera gier platformowych Sonica z gatunkiem platform jumper. Nasz niebieski jeż tym razem rozwinie swoją szybkość skacząc po kolejnych platformach.

Galeria programu

Choć lata świetność Sonic ma już za sobą, a jego blask przygasł wraz z kolejnymi porażkami Segi, to jednak do tej pory wielu graczy darzy go sporym sentymentem. Skakanie po platformach nie jest niczym nowym na urządzeniach mobilnych, jednak Sonic idealnie wpisuje się w ten gatunek. Zawrotna szybkość oraz masa bonusów na naszej drodze to znak rozpoznawczy tej serii. W przeciwieństwie do większości gier z tego gatunku Sonic Jump Fever posiada podział na poziomy. Każda misja ma swój koniec, a kolejne przynoszą nowe wyzwania.

Choć pierwsze mogą wydawać się łatwe, to z czasem ilość elementów na planszy jest tak duża, iż trudno nad tym zapanować. Jednym słowem, stary dobry Sonic, w nowej oprawie i mechanice. W grze do wyboru mamy kilka postaci oraz sporo udoskonaleń. Jest też mikropłatność, która choć mocno osadzona to nie jest niezbędna do dobrej zabawy. Sonic Jump Fever dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.