SonicXbeat Pro SonicXbeat Pro 1.4.0.3

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

SonicXbeat Pro to aplikacja będąca nakładką na systemowy odtwarzacz muzyki. Wyróżnia ją nietypowy, ładnie zaprojektowany interfejs oraz mocne oparcie nawigacji na gestach.

Zewnętrzne programy do muzyki nabrały znaczenia zwłaszcza od czasów premiery Windows Phone 8.1, kiedy to systemowy odtwarzacz muzyki doczekał się nowej, bardzo niestabilnej i powolnej aplikacji. I choć API nie pozwala autorom zewnętrznych aplikacji na zbyt wiele, to sam fakt, że program działa stabilniej wystarczy.

W przypadku opisywanego SonicXbeat Pro autorzy postawili przede wszystkim na wygląd. Ten choć ładny, potrafi irytować. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy zapytani o to czy chcemy obejrzeć poradnik dotyczący nawigacji po programie. Warto z niego skorzystać, bo interfejs nie zawsze jest intuicyjny.

Aplikacja nie oferuje zbyt wielu opcji innych niż te znane z systemowego odtwarzacza. Nowością jest jedynie wsparcie dla tekstów piosenek, które możemy wyszukać w Internecie dla aktualnie słuchanego utworu. W SonicXbeat Pro nie znajdziemy również klasycznych ustawień. Cała zawartość programu znajduje się na ekranie głównym.

SonicXbeat Pro to alternatywa dla tych wszystkich, którzy cenią sobie wygląd, a zawiedli się na aplikacji od Microsoftu. Dostępna jest w dwóch wersjach, darmowej oraz płatnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!