r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony kusi nowym VAIO — będzie kolejny konkurent dla Yogi Lenovo?

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Targi IFA zbliżają się wielkimi krokami, więc Sony już zaczyna kusić nas nowościami, które zaprezentuje 6 września. Dziś producent na swoim kanale na YouTube zamieścił film uchylający rąbka tajemnicy o nadchodzącym laptopie z linii Sony VAIO.

Nawiązujący do japońskiej sztuki składania papieru 31-sekundowy film prezentuje produkt, który może być wykorzystany na wiele sposobów. Niektóre z nich zostały nawet opisane: laptop, tablet, ekran do prezentacji… możemy więc spodziewać się, że kolejne VAIO będzie spełniać wszystkie te funkcje. Film zakończony został stwierdzeniem, że wszystko zaczyna się od jednej linii.

r   e   k   l   a   m   a

Możliwości urządzenia reprezentowanego przez składaną kartkę przywodzą na myśl ostatnie konstrukcje konkurentów. Przede wszystkim należy tu przywołać Lenovo Yoga — zaprezentowanego w ubiegłym roku laptopa, którego można „wywrócić na drugą stronę”. 11-calowy Yoga został wyposażony w procesor ARM i działa pod kontrolą Windows RT, na rynku dostępny jest także model 13-calowy, na którym zainstalowany jest Windows 8.

Mówiąc o hybrydach laptopa z tabletem, które nie bazują na dwóch rozłączanych elementach, nie sposób nie wspomnieć o produktach Della. Nadchodzący XPS 11 zerwie z konstrukcją obracanego w ramce ekranu i będzie bazował na tej samej konstrukcji, co Yoga.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.