reklama

Sony nęci wizją PlayStation 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nadszedł wielki dzień Microsoftu i zwolennicy konsol amerykańskiej firmy już jak na szpilkach czekają zapewne na prezentację nowego potężnego Xboksa. Sony tymczasem próbuje odwrócić uwagę graczy od konkurencji, demonstrując przelotnie we fragmentach to, czego zabrakło najbardziej podczas zapowiedzi PlayStation 4 w lutym — wygląd sprzętu. Całkowite odsłonięcie kurtyny nastąpi 10 czerwca na E3, ale już można wysnuć pewne wnioski.

Na pierwszy rzut oka sprzęt wydaje się bardziej kwadratowy od dotychczasowych projektów Sony i najwyraźniej będzie można postawić go na krótszym boku — dla porównania, przy PS3 Slim lepiej z tym było nie ryzykować bez odpowiedniej podstawki i położyć konsolę grzecznie obok telewizora. Kolorystycznie pozostajemy w klasycznych klimatach. W większości konsola będzie pokryta chropowatym czarnym plastikiem, z gładkimi srebrnymi akcentami. Uwagę powinny przykuć spore wywietrzniki, ostre krawędzie, ale i tajemniczy krągły kształt — czyżby wentylator?

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama