r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony oficjalnie zapowiada nowy model PlayStation 3

Strona główna Aktualności

Firma Sony pokazała wreszcie światu nowy model konsoli PlayStation 3 — niespodzianki większej nie ma, bo o kolejnej edycji sprzętowej systemu chodziły plotki już od dawna. Tak jak obecnie dostępne w sklepach zestawy z wersją Slim urządzenia zastąpiły dawny „gruby” pierwowzór, tak liczy się, że teraz konsolowcy masowo zechcą przestawić się na jeszcze bardziej odchudzony model. A kto nie miał PS3 oczywiście nagle się konsolą zainteresuje.

Kolejna edycja sprzętu jest 20 procent mniejsza i 25 procent lżejsza, niż dotychczasowa. Na jej premierę w Europie 28 września szykowane są dwa zestawy. Za niecałe 300 euro dostaniemy nowe PlayStation 3 z dyskiem 500GB oraz grą FIFA 13, w cenie blisko 230 euro pojawi się zaś budżetowa edycja z 12GB pamięci flash na pokładzie, do której w razie potrzeby dokupimy osobno dysk SATA. Co ciekawe, to wyjątek na nasz kontynent. Amerykanie i Japończycy otrzymają, obok odsłony 500GB, także wersję 250GB. Zobaczą też białą odmianę kolorystyczną. Przy okazji zapowiedziano tanią linię starszych, dobrych gier w ramach programu PS3 Essentials.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.