r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony patentuje kontroler Move z systemem ogrzewania i chłodzenia

Strona główna Aktualności

Sony pragnie najwyraźniej ocieplić (tudzież oziębić, zależy jak na to patrzeć) stosunki z tymi, których jeszcze do tej pory nie zachwyciła świecąca na różnorakie kolory końcówka kontrolera Move dla PlayStation 3, ani jego możliwości oddawania ruchu w grach. Firma opatentowała kolejną wersję manipulatora, wzbogaconą o system ogrzewania, a także chłodzenia dłoni. W zależności od sytuacji w grze, zrobi nam się gorąco, albo zimno.

Rzecz jasna patent dostarcza kilka przykładów zastosowania opracowywanej technologii. Poza oczywistym pomysłem, jakim jest przenoszenie na Move temperatury wirtualnego miejsca (żar tropików lub antarktyczne mrozy) bądź sygnalizowanie udanej akcji (typu celne cięcie mieczem), pojawia się wizja przegrzewania broni przy ciągłych seriach w przeciwnika, nagrzewania ładowanej właśnie baterii czy otrzymywania „obrażeń” od wybuchów, zaklęć ognia lub lodu. Sony nie wyklucza współpracy kontrolera z urządzeniami zbierającymi dane biometryczne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.