r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony pokazuje i objaśnia PlayStation App

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Firma Sony zapowiadała darmową aplikację PlayStation dla urządzeń przenośnych, która wspomoże obsługę PS4 i zaprezentowano jej wygląd graficzny, zarazem też zdradzając kilka możliwości, jakie daje. Pojawi się ona w App Store oraz sklepie Play w okolicach premiery nowej konsoli i przede wszystkim łączyć ma nas z gronem znajomych, kiedy jesteśmy z dala od telewizora. Ważne wydarzenia nam nie umkną.

Będziemy przykładowo śledzić aktywność przyjaciół (m.in. czy akurat strumieniują rozgrywkę do sieci) lub porównywać trofea plus rzecz jasna zostawiać kumplom wiadomości tekstowe, a także głosowe. PlayStation App to też natychmiastowy dostęp do zbioru najważniejszych aktualności dotyczących marki oraz możliwość dokonywania zakupów w PlayStation Store, by po powrocie do domu mieć już na PS4 grę pobraną i gotową do uruchomienia. Do tego dochodzi funkcjonalność podobna bardzo do konkurencyjnego rozwiązania Xbox SmartGlass, czyli używanie urządzenia dotykowego jako dodatkowy albo może nawet zastępczy ekran.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.