r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony przeprasza za wyciek informacji o GTA V

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeżeli ktoś chce czerpać najpełniejszą radość z nadchodzącego Grand Theft Auto V to lepiej, żeby uważał do wrześniowego debiutu tytułu na informacje rozgłaszane w sieci. Sony pośpieszyło się i zaoferowało posiadaczom zamówień przedpremierowych wersji na PlayStation 3 opcję pobrania sobie GTA wcześniej z PlayStation Network, by tylko czekać z grą na dysku na premierę. Oczywiście ciekawscy powyciągali pliki z konsoli, żeby się w nie powgryzać. Firma przeprosiła, że przez nią mamy zalew tzw. spoilerów.

GTA V czasowo wycofano z PSN. Firma Rockstar, przy okazji potwierdzenia, że jej najnowszy projekt został ukończony i poleciał już do tłoczni, poprosiła o uszanowanie wysiłku producentów i niepsucie innym zabawy poprzez rozgłaszanie zdradzających fabułę treści. Zaznacza, że członkowie Social Club mogą sobie nadmierną gadatliwością zasłużyć minimum na zablokowanie opcji zamieszczania komentarzy na stronie R*.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.