r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony rozbudza nadzieje, ale na razie Crash Bandicoot pozostaje w rękach Activision

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kiedy konsole jeszcze przywiązywały uwagę do swoistych maskotek, jeż Sonic firmy SEGA oraz Mario z gier Nintendo mieli swojego konkurenta na PlayStation, łasego na jabłka Crasha Bandicoota. Potem marka trafiła w ręce Activision, które rozmieniło ją na drobne. Przy okazji materiału wideo promującego debiutujące w sklepach PS4, fani postaci dostrzegli ją na jednym z ujęć na znaku drogowym, co rozbudziło nadzieje.

Czyżby Crash na nowo trafił w ręce Marka Cerny'ego i studia Naughty Dog, szczególnie, że Activision z niewiadomego powodu zaczęło zacierać ślady po grach z serii, nawet z Wikipedii? Plotki o zmianie właściciela świeże wcale nie są, sam Andrew Gavin dawno już wspominał o chęci zrestartowania serii, ale teraz działania wydawcy zdawały się je wreszcie potwierdzać. Zdawały, bowiem Adam Boyes z Sony wyjaśnił, że marka wciąż pozostaje w rękach opiekujących się też Call of Duty. Na wyjaśnienie sprawy poczekamy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.