reklama

Sony rozbudza nadzieje, ale na razie Crash Bandicoot pozostaje w rękach Activision

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kiedy konsole jeszcze przywiązywały uwagę do swoistych maskotek, jeż Sonic firmy SEGA oraz Mario z gier Nintendo mieli swojego konkurenta na PlayStation, łasego na jabłka Crasha Bandicoota. Potem marka trafiła w ręce Activision, które rozmieniło ją na drobne. Przy okazji materiału wideo promującego debiutujące w sklepach PS4, fani postaci dostrzegli ją na jednym z ujęć na znaku drogowym, co rozbudziło nadzieje.

Czyżby Crash na nowo trafił w ręce Marka Cerny'ego i studia Naughty Dog, szczególnie, że Activision z niewiadomego powodu zaczęło zacierać ślady po grach z serii, nawet z Wikipedii? Plotki o zmianie właściciela świeże wcale nie są, sam Andrew Gavin dawno już wspominał o chęci zrestartowania serii, ale teraz działania wydawcy zdawały się je wreszcie potwierdzać. Zdawały, bowiem Adam Boyes z Sony wyjaśnił, że marka wciąż pozostaje w rękach opiekujących się też Call of Duty. Na wyjaśnienie sprawy poczekamy.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało