reklama

Sony rozdaje pieniądze poprzez PlayStation Network

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wielu amerykańskich użytkowników konsoli PlayStation 3 zaskoczyła wiadomość, że otrzymali poprzez PlayStation Network voucher na 10 dolarów na zakupy w sklepie PlayStation Store. Z początku przyjęta jako spam, szybko okazała się prawdziwa — Sony faktycznie zaczęło rozdawać użytkownikom PSN pieniądze. Niestety nie wiadomo, czym kierowano się przy rozsyłaniu prezentów, bo nie udało się odnaleźć żadnych prawidłowości w tym działaniu.

Jedni po prostu voucher otrzymują, nawet na kilka kont założonych na USA, inni nie. Nie chodzi o urodziny, ile kto wydał do tej pory na PSN, czy płaci abonament PlayStation Plus, ma przenośną PS Vitę, ani ile trofeów w grach pozdobywał. Sony pisząc w wiadomości, że tak dziękuje za korzystanie z PlayStation Network i bycie fanem, niewiele wyjaśnia. Mówi się, iż w ten sposób zwyczajnie budowany jest szum wokół marki PlayStation przed spodziewaną wieczorną prezentacją PS4. Tylko dlaczego wyłącznie w Stanach Zjednoczonych? W Europie cisza.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama