r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony rusza z aukcją Bid for Greatness

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Jednym z haseł mającym towarzyszyć premierze PlayStation 4 jest Greatness Awaits, do którego jakiś czas temu nakręcono materiał reklamowy. Na jego potrzeby stworzono wiele kostiumów, wzorowanych na postaciach z istniejących już i nadchodzących gier, a także masę ciekawych rekwizytów. Sony nie ma zamiaru trzymać tego w magazynach — ruszyła aukcja Bid for Greatness. W licytacjach gracze przebijać się będą swymi złotymi trofeami.

Codziennie do wygrania będzie inny zestaw, łącznie do fanów świata elektronicznej rozrywki pójdzie ich zaś 15. Wreszcie na coś trud włożony w rozkładanie posiadanych na PlayStation 3 gier na czynniki pierwsze się opłaci, niestety jednak akcja dotyczy wyłącznie pełnoletnich mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Szkoda, bo sam znam osoby, które wyciskają wszystkie soki z każdego tytułu, jakie tylko nawinie im się do czytnika. Warto niemniej mieć na względzie, że trofea mogą się na coś konkretnego przydać — poza prostym chwaleniem się ikonkami znajomym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.