r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony w dobę sprzedaje milion PS4, publikuje rady dla mających problemy z konsolą

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Na PlayStation 4 poczekamy sobie u nas w kraju do 29 listopada, ale w miniony piątek Sony rozpoczęło sprzedaż konsoli w Stanach Zjednoczonych. Jak można się było spodziewać, firma już pochwaliła się wynikami sprzedaży w USA. W przeciągu 24 godzin od premiery urządzenia, w ręce żądnych zakosztować nowej generacji rozrywki graczy trafił przeszło milion sztuk PS4. Dla porównania, przez niecały rok Amerykanie kupili łącznie 1,75 miliona Wii U. Przypomnę, że Xbox One debiutuje pod koniec tego tygodnia.

Z uwagi na różne usterki niestety nie wszyscy mogli bezproblemowo sprawdzić, co do zaoferowania ma PlayStation 4, czego Sony jest świadome. Żeby jednak wyeliminować niedopatrzenia po stronie użytkownika, firma opublikowała krótki przewodnik, który przedstawia najczęstsze przyczyny odmawiania przez konsolę posłuszeństwa oraz ich rozwiązania. W ramach promocji systemu, Sony wszystkich graczy gorąco zachęca jednak do budowania cyfrowego pomnika PS4 poprzez składanie deklaracji fana.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.