reklama

Sony zachęca do grania, rusza z programem PlayStation MVP

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Microsoft od jakiegoś już czasu nagradza graczy (skromnie, lecz zawsze) mających na koncie wysokie dorobki punktowe dzięki zdobywaniu osiągnięć w kolejnych tytułach, a Sony chyba szykuje się do uruchomienia podobnego programu dla wielbicieli uzyskiwania trofeów. Wybranym użytkownikom swoich konsol firma rozesłała zaproszenia do udziału w prestiżowej inicjatywie PlayStation MVP. Dostaje je ponoć 1% graczy, czyli najlepsi z najlepszych.

Docenia się ich wkład w popularyzację systemów Sony i nieugiętość w dążeniu do celu, po czym zachęca do udziału w ankiecie — padają pytania między innymi o to, czemu chcielibyśmy zostać docenieni jako Most Valuable Player (bardzo ważny gracz), czy od ilu lat gramy, a Sony wyraźnie pragnie nakreślić również pewien rys psychologiczny użytkownika, chcąc wiedzieć przykładowo, jakimi zasadami kieruje się on w życiu. Sądząc po garści dostępnych informacji można zakładać, że szykowana jest przy okazji grupa wsparcia dla żółtodziobów, która wprowadziłaby ich w meandry konsolowego świata. Nie wiadomo co jeszcze, poza tytułem, zaoferuje się uczestnikom programu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama