r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony zachęca do grania, rusza z programem PlayStation MVP

Strona główna Aktualności

Microsoft od jakiegoś już czasu nagradza graczy (skromnie, lecz zawsze) mających na koncie wysokie dorobki punktowe dzięki zdobywaniu osiągnięć w kolejnych tytułach, a Sony chyba szykuje się do uruchomienia podobnego programu dla wielbicieli uzyskiwania trofeów. Wybranym użytkownikom swoich konsol firma rozesłała zaproszenia do udziału w prestiżowej inicjatywie PlayStation MVP. Dostaje je ponoć 1% graczy, czyli najlepsi z najlepszych.

Docenia się ich wkład w popularyzację systemów Sony i nieugiętość w dążeniu do celu, po czym zachęca do udziału w ankiecie — padają pytania między innymi o to, czemu chcielibyśmy zostać docenieni jako Most Valuable Player (bardzo ważny gracz), czy od ilu lat gramy, a Sony wyraźnie pragnie nakreślić również pewien rys psychologiczny użytkownika, chcąc wiedzieć przykładowo, jakimi zasadami kieruje się on w życiu. Sądząc po garści dostępnych informacji można zakładać, że szykowana jest przy okazji grupa wsparcia dla żółtodziobów, która wprowadziłaby ich w meandry konsolowego świata. Nie wiadomo co jeszcze, poza tytułem, zaoferuje się uczestnikom programu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.