r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sophos Anti-Virus Home Edition for Mac 9.6.1

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

Sophos Anti-Virus Home Edition for Mac to darmowy skaner antywirusowy, przeznaczony dla Maków. Pozwala on skanować pliki na żądanie, przy otwieraniu oraz skanować wybrane lokalizacje o ustalonych godzinach.

Galeria programu

Program pozwala skanować dysk Maka, wybrane foldery, a także urządzenia zewnętrzne, pod kątem złośliwego oprogramowania. Sophos Anti-Virus Home Edition for Mac szuka nie tylko wirusów, ale także najnowszych trojanów czy programów typu spyware. Co więcej, wykrywane jest również złośliwe oprogramowanie dla Windowsa i potencjalnie szkodliwe strony, z którymi łączy się domyślna przeglądarka.

Wykryte złośliwe pliki są zabezpieczane w „kwarantannie”. Z tego miejsca można je natychmiast usunąć lub przechować, nie obawiając się o los reszty systemu.

Sophos Anti-Virus Home Edition for Mac pozwala na wybór automatycznej aktualizacji. Do pakietu instalacyjnego dołączony jest dezinstalator programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
FreeWare_RK   21 #3 31.01.2016 20:47

@slawektor: Tak właśnie dawno już to czytałem no może nie dawno. W tamtym tygodniu i zainstalowałem, konto mam i program jest świetny bez dwóch zdań :) polecam! :)

FreeWare_RK   21 #1 23.01.2016 20:19

Dostępna również wersja Sophos Home dla systemów windows http://www.programosy.pl/program,sophos-home.html

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.