r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sophos Home 1.2.3

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

Sophos Home to narzędzie do ochrony komputerów w domowej sieci przed złośliwymi programami, niebezpiecznymi stronami i innego typu zagrożeniami, czyhającymi w Sieci. Usługa wymaga założenia konta na stronie, skąd można monitorować stan chronionych komputerów.

Galeria programu

Korzystanie z Sophos Home jest łatwe i bezobsługowe. Program automatycznie skanuje wszystkie otwierane pliki pod kątem szkodników, wykrywa potencjalnie złośliwe programy przed uruchomieniem, a także blokuje znane złośliwe strony. Do każdej z reguł można oczywiście dopisać wyjątki, by komfortowo korzystać z zaufanych narzędzi.

W programie znajduje się także skaner antywirusowy, który można uruchomić na żądanie.

Sophos Home robi użytek z zaawansowanych narzędzi, wykorzystywanych przez specjalistów do ochrony systemów biznesowych, co podkreśla jego wartość jako antywirusa dla domu.

Sophos Home jest darmową wersją programu do użytku prywatnego i niekomercyjnego ograniczoną do możliwości korzystania na 10 stanowiskach przy użyciu jednego konta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.