Sothink DHTML Menu 9.8 Build 945

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sothink DHTML Menu to aplikacja przeznaczona do szybkiego tworzenia menu dla stron internetowych w oparciu o technologię JavaScript.

Program oferuje bardzo dużą bazę gotowych projektów wśród, których znaleźć można poza wieloma "standardowymi" efektami również imitację menu znanego z systemu Windows XP, Vista czy Mac OS. Kolejnym walorem narzędzia jest umiejętność generowania tzw. search-engine-friendly drop down web menus pozwalających na prawidłowe indeksowanie treści przez wyszukiwarki internetowe np. Google. Dodatkowym ułatwieniem zastosowanym w aplikacji jest możliwość edycji projektów w trybie WYSIWYG.

Tworzone za pomocą Sothink DHTML Menu są w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami dostępnymi na rynku w tym IE7, IE6, Firefox, Opera, SeaMonkey, NetScape czy Safari.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!