r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soul Fjord — gra projektantki Portala na wyłączność dla OUYA

Strona główna Aktualności

Kim Swift, główna projektantka popularnej gry Portal, w 2009 roku dołączyła do studia Airtight Games, aby wraz z osobami o podobnych zamiłowaniach przekładać swoje niecodzienne pomysły na nowe produkcje. Tutaj stworzyła niezwykłe Quantum Conundrum, a po sukcesie konsoli OUYA na Kickstarterze zainteresowała się możliwościami tej niewielkiej kostki, która zamierzała podbić świat. Na wyłączność dla niej powstaje oto dzieło o nazwie Soul Fjord.

Burza mózgów w zespole przyniosła dwa główne pomysły na nowy projekt — chodziło o coś w muzycznych klimatach lat 70-tych zeszłego wieku albo podszytego mitologią nordycką. Soul Fjord stanowi ciekawe połączenie obu idei. Dusza czarnoskórego afro-wikinga Magnusa Jonesa nie zostaje zaproszona na imprezę Ragnarok z okazji końca świata. Wkurzony łapie za swój ukochany topór i rusza walczyć o swoje. Będzie musiał przebić się przez różne poziomy klubu Yggdrasil, mieszczącego się w Drzewie Odyna, rytmicznie eliminując disko magów, popijające drinki smoki czy tańczące szkielety... Przypomnijmy, że OUYA wspiera już przeszło 10 tysięcy deweloperów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.