r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SoulCraft 2 1.2.1.0

Strona główna Windows Phone Gry

SoulCraft 2 to kontynuacja mobilnego cRPG. Część pierwsza została dobrze przyjęta przez graczy, choć odbiegała nieco od wcześniejszych zapowiedzi autorów. Część druga rozwija zawarte w niej pomysły.

Galeria programu

Przygodę warto rozpocząć od założenia konta. Szkoda że gra nie wspiera kont, ani postaci z pierwszej części. Dzięki logowaniu możemy synchronizować stany gry pomiędzy wieloma urządzeniami i systemami. Jest to bardzo miły dodatek, wiele podobnych gier pozwala na synchronizację jedynie w ramach jednego systemu.

Sama rozgrywka jak i menu główne nie uległy zbyt wielkim zmianom. To dalej cRPG oparte o system zamkniętych aren, z których składają się plansze. Dopiero ich oczyszczenie pozwala nam przejść dalej. Sterowanie jest bardzo wygodne, uczymy się go wraz z pierwszymi misjami.

Do wyboru mamy jedną z 7 klas postaci z czego tylko 3 pierwsze dostępne są za darmo. Różnią się one głównie zdolnościami specjalnymi. Wspomniane już mikropłatności to spora bolączka gry. Warto zainwestować choćby w jeden pakiet, który zmienia status naszego konta na Gold i dzięki temu zwiększa otrzymywane bonusy.

Gra oferuje kilak trybów zabawy w tym rywalizację multiplayer. Niestety układ gier jak i samo menu jest niezmiennie nieczytelne i wymaga sporej wprawy w nawigacji. Na pochwałę zasługuje także oprawa graficzna oraz muzyczna. Pierwsza cieszy oko nawet na słabszych urządzeniach, druga jest ucztą dla miłośników doniosłych, pompatycznych brzmień. Dodatkowa wersja na Windows Phone nie grzeszy stabilnością, przez co gra potrafi wysypać się w trakcie np. walki z bossem. Jest to gra uniwersalna, tak więc dostępna także na Windows 8.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.