SoulseekQt SoulseekQt 2017.2.20

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SoulseekQt to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji typu P2P, dająca dostęp do ogromnych zbiorów różnego rodzaju muzyki. Z jej pomocą łatwo i szybko wyszukamy ulubione utwory, a następnie pobierzemy je i zapiszemy na lokalnym dysku naszego komputera.

Niewątpliwie największą zaletą tej niewielkiej aplikacji jest jej popularność wśród użytkowników, która z kolei przekłada się dostęp do olbrzymiej ilości zasobów muzycznych. Program działa na podobnej zasadzie co np. klient DC++. Po uruchomieniu musimy nawiązać połączenie z wybranym pokojem, a następnie użytkownikiem, pobrać listę udostępnianych przez niego plików MP3 i ewentualnie ściągnąć na dysk wybrane pozycje.

SoulseekQt oferuje wbudowaną funkcję czatu, pozwalającą na komunikowanie się z innymi użytkownikami programu. Nie zabrakło również opcji, z pomocą których ograniczymy transfer plików, zdefiniujemy powiadomienia dźwiękowe, skonfigurujemy połączenie aplikacji z Internetem czy też dostosujemy jej wygląd do własnych preferencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zero reklam, prostota, ogroma baza utworów muzycznych, szybość działania
brak
ocena użytkownika
04.12.2013 11:09 • Recenzja do wersji 2013.11.6

Slsk to program dla bardziej wymagających. Znajdziemy tutaj niemalże każdy rodzaj muzyki- co bardzo ważne również tzw. sceny niezależnej i alternatywnej. Program nie zawiera żadnych komponentów reklamowych, jak w przypadku innych programów P2P. Ponadto w bardzo łatwy sposób możemy "zaprzyjaźnić się" z innymi osobami o podobnych gustach muzycznych z całego świata. Możemy również przeglądać biblioteki użytkowników i tym samym udostępniane przez nich pliki. Dla tych którzy szukają czegoś nowego z dala od masowej i kiczowatej "pop kultury" -program marzenie.Używam go już parę lat. Nigdy nie miałem problemu z szukaniem tego co mnie interesuje od norweskiego black metalu po Wagnera. Szczerze polecam.