r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sound Normalizer 7.5

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Sound Normalizer to nieskomplikowana aplikacja przeznaczona do normalizacji i poprawy jakości plików audio w formatach MP3, WAV, FLAC, OGG i APE. Daje ona także możliwość konwersji ścieżki dźwiękowej oraz edycji tagów ID3-1/2, Flac Tags i OGG Tags.

Galeria programu

Narzędzie oferuje funkcje automatycznych testów wskazanych plików audio i ręczne dostrajanie poziomu głośności dla kanałów lewego i prawego. Po poprawnej redukcji głośności Sound Normalizer przeprowadza analizę pliku pod kątem normalizacji RMS. Korzystając z aplikacji możliwe jest również manipulowanie rozmiarem pliku bez konieczności ponownej konwersji audio.

Ponadto Sound Normalizer wyposażony został we wbudowany konwerter dźwięku, pozwalający zmieniać format wskazanego pliku na WAV lub MP3 oraz wygodny edytor tagów. Co istotne, program daje możliwość przetwarzania całej listy utworów w trybie wsadowym.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Oldand53   2 #2 13.12.2014 10:14

Przy próbie instalacji programu, Avira sygnalizuje, że chce się dodatkowo zainstalować spyware APPL / Somoto.Gen2. Dodam, że program był pobierany z linku bezpośredniego.

Autor edytował komentarz.
yanko wojownik   13 #1 13.12.2014 05:32

Z opisu można wysnuć, że może być przydatny dla kolekcjonerów archiwalnych spraw w mp3 a te są w jakości często fatalnej, jeśli rzeczywiście łatwo daje się podbić jakość choć choć trochę, to przez okres testowy można poprawić sporo plików. Na na to był jakiś rewolucyjny się nie zanosi, bo jest sporo podobnego softu za free, ale po przetestowaniu ocenię i kto wie...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.