Sound Normalizer 7.99.9

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sound Normalizer to nieskomplikowana aplikacja przeznaczona do normalizacji i poprawy jakości plików audio w formatach MP3, WAV, FLAC, OGG i APE. Daje ona także możliwość konwersji ścieżki dźwiękowej oraz edycji tagów ID3-1/2, Flac Tags i OGG Tags.

Narzędzie oferuje funkcje automatycznych testów wskazanych plików audio i ręczne dostrajanie poziomu głośności dla kanałów lewego i prawego. Po poprawnej redukcji głośności Sound Normalizer przeprowadza analizę pliku pod kątem normalizacji RMS. Korzystając z aplikacji możliwe jest również manipulowanie rozmiarem pliku bez konieczności ponownej konwersji audio.

Ponadto Sound Normalizer wyposażony został we wbudowany konwerter dźwięku, pozwalający zmieniać format wskazanego pliku na WAV lub MP3 oraz wygodny edytor tagów. Co istotne, program daje możliwość przetwarzania całej listy utworów w trybie wsadowym.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Oldand53   2 #2 13.12.2014 10:14

Przy próbie instalacji programu, Avira sygnalizuje, że chce się dodatkowo zainstalować spyware APPL / Somoto.Gen2. Dodam, że program był pobierany z linku bezpośredniego.

Autor edytował komentarz.
yanko wojownik   14 #1 13.12.2014 05:32

Z opisu można wysnuć, że może być przydatny dla kolekcjonerów archiwalnych spraw w mp3 a te są w jakości często fatalnej, jeśli rzeczywiście łatwo daje się podbić jakość choć choć trochę, to przez okres testowy można poprawić sporo plików. Na na to był jakiś rewolucyjny się nie zanosi, bo jest sporo podobnego softu za free, ale po przetestowaniu ocenię i kto wie...