SoundCloud (beta) SoundCloud (beta)

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

SoundCloud to uniwersalna aplikacja na Windows 10, służąca do obsługi serwisu muzycznego o tej samej nazwie. Program znajduje się w fazie beta, jednak jego działanie przebiega bez zarzutu.

Dzięki niej możemy słuchać muzyki i nagrań dźwiękowych tworzonych przez największą na świecie społeczność muzyków, lektorów, zespołów i wszelkiego rodzaju producentów z całego świata. Znajdziemy tu wszystko — od muzyki tworzonej przez znane i nieznane zespoły z całego świata, przez remiksy, po audycje i podkasty o różnym charakterze. Na SoundCloud co minutę umieszczanych jest 12 godzin materiału do posłuchania..

Z poziomu aplikacji, po zalogowaniu (Facebook, Google+, login i hasło) możliwe jest przede wszystkim słuchanie wybranych nagrań. Poszukiwacze nowych dźwięków mogą skorzystać z widoku pomagającego odkrywać nowych autorów oraz rozbudowana wyszukiwarka.

W górnej częśći okna, po jego lewej stronie, mamy przycisk, który prowadzi do ekranu głównego, naszej kolekcji oraz działu Discover. Po prawiej stornie znajduje się przycisk wyszukiwarki oraz miniatura prowadząca do naszego profilu. Przyciski nawigacyjne odtwarzacza zostały umieszczone na samym dole.

W porównaniu ze swoim przeglądarkowym odpowiednikiem, SoundCloud na Windows 10 wypada bardzo korzystnie. Szata graficzna wygląda efektownie, a nawigacja po aplikacji jest intuicyjna.

Wersja na Windowsa została pozbawiona opcji komentarzy. Jest to bardzo istotna zmiana, gdyż właśnie możliwość komentowania, i to nawet wybranego fragmentu, była wyróżnikiem SoundClouda.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!