SoundCloud (beta)

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

SoundCloud to uniwersalna aplikacja na Windows 10, służąca do obsługi serwisu muzycznego o tej samej nazwie. Program znajduje się w fazie beta, jednak jego działanie przebiega bez zarzutu.

Dzięki niej możemy słuchać muzyki i nagrań dźwiękowych tworzonych przez największą na świecie społeczność muzyków, lektorów, zespołów i wszelkiego rodzaju producentów z całego świata. Znajdziemy tu wszystko — od muzyki tworzonej przez znane i nieznane zespoły z całego świata, przez remiksy, po audycje i podkasty o różnym charakterze. Na SoundCloud co minutę umieszczanych jest 12 godzin materiału do posłuchania..

Z poziomu aplikacji, po zalogowaniu (Facebook, Google+, login i hasło) możliwe jest przede wszystkim słuchanie wybranych nagrań. Poszukiwacze nowych dźwięków mogą skorzystać z widoku pomagającego odkrywać nowych autorów oraz rozbudowana wyszukiwarka.

W górnej częśći okna, po jego lewej stronie, mamy przycisk, który prowadzi do ekranu głównego, naszej kolekcji oraz działu Discover. Po prawiej stornie znajduje się przycisk wyszukiwarki oraz miniatura prowadząca do naszego profilu. Przyciski nawigacyjne odtwarzacza zostały umieszczone na samym dole.

W porównaniu ze swoim przeglądarkowym odpowiednikiem, SoundCloud na Windows 10 wypada bardzo korzystnie. Szata graficzna wygląda efektownie, a nawigacja po aplikacji jest intuicyjna.

Wersja na Windowsa została pozbawiona opcji komentarzy. Jest to bardzo istotna zmiana, gdyż właśnie możliwość komentowania, i to nawet wybranego fragmentu, była wyróżnikiem SoundClouda.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Soundcloud: aplikacja UWP na pecety z Windowsem i Xboksa dostępna

19
31.05.2017  •  Jan Mentel

SoundCloud uprzedził ruch Spotify i wprowadził swoją uniwersalną aplikację do Windows Store. Od dziś program jest dostępny w wersji beta, tymczasem o aplikacji UWP od Spotify wciąż wiadomo niewiele. SoundCloud na Windowsa oferuje funkcję wyszukiwania po tytułach, albumach, playlistach oraz użytkownikach. Oczywiście można je dodawać do swoich list. Dostępna jest też zakładka Discover, dzięki której aplikacja na podstawie naszych wcześniejszych wyszukiwań sama będzie nam polecać wykonawców. Program wizualnie prezentuje się efektownie i czytelnie, obsługa jest intuicyjna, jednak brakuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy