SoundHUD v1.1

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

SoundHUD to narzędzie ułatwiające zarządzanie poziomami głośności w naszym urządzeniu. Nie tylko daje nam dostęp do regulacji dźwięku multimediów, telefonu oraz alarmów, ale dodatkowo posiada spore możliwości edycji.

Aby SoundHUD mógł działać poprawnie, niezbędne jest nadanie mu odpowiednich uprawnień w systemie. Aplikacja sama przekieruje nas do ustawień. Autor uspokaja, że są one niezbędne do prawidłowego działania programu, z drugiej strony SoundHUD nie posiada dostępu do internetu, tak więc nasze dane są bezpieczne. Podstawową funkcją aplikacji jest zapewnienie szybkiego dostępu do regulacji głośności na wszystkich płaszczyzn.

W ustawieniach mamy możliwość nie tylko edycji wyglądu i działania panelu regulacji poziomu dźwięku, ale także opcję przypisania startu wybranej aplikacji do przycisku głośności. Aplikacja usprawnia także tryb cichy w Androidzie 5.0. Podstawowe narzędzia SoundHUD dostępne są za darmo, bardziej zaawansowane możemy testować przez dwa tygodnie, następnie wymagana jest jednorazowa opłata.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję