r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soundhound

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

Soundhound jest prostą aplikacją pozwalającą sprawdzić, jaka aktualnie muzyka jest odgrywana. Aplikacja po uruchomieniu jest gotowa do zarejestrowania fragmentu muzyki. Wystarczy nacisnąć przycisk wyszukiwania aby odnaleźć wykonawcę i tytuł.

Soundhound bezproblemowo rozpoznaje większość utworów z minimalną ilością pomyłek. Aplikacja potrafi zapamiętać fragment muzyki w przypadku braku dostępu do sieci w celu późniejszego wyszukania informacji o utworze. Utwory, które wyszukaliśmy zostają zapamiętane. Wszystkie utwory znalezione przez aplikacje możemy wyszukać w sieci, na YouTube lub posłuchać w aplikacji Rdio.

Oprócz wyszukiwania utworów nagranych z otoczenia możemy szukać wykonawców lub poszczególnych utworów dzięki wbudowanej wyszukiwarce. W aplikacji znajdziemy także informacje na temat najnowszych utworów, tych o których najczęściej pisano na Twiterze oraz listę aktualnie wyszukiwanych utworów przez innych użytkowników. Dostępna jest również mapa z informacjami o aktualnie granych utworach w miejscach gdzie użytkownicy skorzystali z aplikacji do identyfikacji utworu.

Aplikacja do wyszukiwania utworów wymaga dostępu do Internetu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Smartfony Xiaomi z rozpoznawaniem muzyki na podstawie nucenia

20
17.02.2016  •  Maciej Olanicki

Dobre wieści dla fanów muzyki i smartfonów z Państwa Środka. Wiele wskazuje na to, że wkrótce w urządzeniach od Xiaomi dostępne będzie oprogramowanie, które znacznie uprości proces rozpoznawania muzyki. Chińczycy pracują bowiem nad zaoferowaniem swoim użytkownikom aplikacji identyfikującej utwory muzyczne na podstawie nucenia oraz innych metod, na tle których konkurencja wypada dość prymitywnie. Jak donosi Mashable, algorytmy rozpoznające utwory są efektem partnerstwa Xiaomi z inną chińską firmą, ACRCloud. Nic nie wskazuje na to, aby aplikacja miała zostać udostępniona na Androida w wersji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.