Soundhound Soundhound

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Soundhound jest prostą aplikacją pozwalającą sprawdzić, jaka aktualnie muzyka jest odgrywana. Aplikacja po uruchomieniu jest gotowa do zarejestrowania fragmentu muzyki. Wystarczy nacisnąć przycisk wyszukiwania aby odnaleźć wykonawcę i tytuł.

Soundhound bezproblemowo rozpoznaje większość utworów z minimalną ilością pomyłek. Aplikacja potrafi zapamiętać fragment muzyki w przypadku braku dostępu do sieci w celu późniejszego wyszukania informacji o utworze. Utwory, które wyszukaliśmy zostają zapamiętane. Wszystkie utwory znalezione przez aplikacje możemy wyszukać w sieci, na YouTube lub posłuchać w aplikacji Rdio.

Oprócz wyszukiwania utworów nagranych z otoczenia możemy szukać wykonawców lub poszczególnych utworów dzięki wbudowanej wyszukiwarce. W aplikacji znajdziemy także informacje na temat najnowszych utworów, tych o których najczęściej pisano na Twiterze oraz listę aktualnie wyszukiwanych utworów przez innych użytkowników. Dostępna jest również mapa z informacjami o aktualnie granych utworach w miejscach gdzie użytkownicy skorzystali z aplikacji do identyfikacji utworu.

Aplikacja do wyszukiwania utworów wymaga dostępu do Internetu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!