reklama

Soundnode 0.6.5

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soundnode to nieoficjalny opensource'owy multiplatformowy klient popularnego serwisu muzycznego opartego na strumieniowaniu, Soundclouda.

W odróżnieniu od oryginału, stanowi aplikację natywną, dzięki której muzyki dostępnej na Souncloudzie można posłuchać bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Zalogować się do aplikacji można danymi z samego serwisu lub poprzez serwisy społecznościowe, co poskutkuje automatyczną synchronizacją ulubionych utworów i list odtwarzania.

Soundnode oferuje zdecydowaną większość możliwości dostępnych w oryginale – użytkownik może eksplorować fonotekę dzięki wyszukiwarce, a także zapoznawać się z trendami oraz listami przebojów. Dodatkowo aplikacja może wykorzystywać powiadomienia do wyświetlania nazw kolejnych odtwarzanych utworów.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Jany   12 #2 10.11.2016 18:51

Jest dobrze, przejrzysty interfejs i muzyka.

pyXelr   6 #1 09.11.2016 16:20

Na SoundCloudzie spędzam połowę dnia więc program będę musiał obadać, ponieważ przeglądanie mojego zawalonego streama jest już trochę męczące.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić