r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soundnode 0.6.5

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soundnode to nieoficjalny opensource'owy multiplatformowy klient popularnego serwisu muzycznego opartego na strumieniowaniu, Soundclouda.

W odróżnieniu od oryginału, stanowi aplikację natywną, dzięki której muzyki dostępnej na Souncloudzie można posłuchać bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Zalogować się do aplikacji można danymi z samego serwisu lub poprzez serwisy społecznościowe, co poskutkuje automatyczną synchronizacją ulubionych utworów i list odtwarzania.

Soundnode oferuje zdecydowaną większość możliwości dostępnych w oryginale – użytkownik może eksplorować fonotekę dzięki wyszukiwarce, a także zapoznawać się z trendami oraz listami przebojów. Dodatkowo aplikacja może wykorzystywać powiadomienia do wyświetlania nazw kolejnych odtwarzanych utworów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Soundnode otwarty i multiplatformowy. Zapomnij o Soundcloudzie w przeglądarce

24
09.11.2016  •  Maciej Olanicki

Ostra konkurencja pomiędzy najpopularniejszymi usługami muzycznymi zdaje się nie wpływać na serwis, który oferując w zasadzie to samo, co one, jest na wskroś inny. Mowa o Soundcloudzie, który dla wielu użytkowników posiada wadę: posiada co prawda bardzo dobre aplikacje mobilne, jednak na komputerach korzystać z Soundclouda można tylko jako z aplikacji przeglądarkowej. Chyba, że zainstalowało się wcześniej Soundnodea. Soundnode to dostępny na Windowsa, macOS-a i Linuksa nieoficjalny klient SoundClouda, który z powodzeniem może zastąpić serwis internetowy. Oferuje on zatem możliwość…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Jany   12 #2 10.11.2016 18:51

Jest dobrze, przejrzysty interfejs i muzyka.

pyXelr   6 #1 09.11.2016 16:20

Na SoundCloudzie spędzam połowę dnia więc program będę musiał obadać, ponieważ przeglądanie mojego zawalonego streama jest już trochę męczące.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.