r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soundnode 0.6.5

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Soundnode to nieoficjalny opensource'owy multiplatformowy klient popularnego serwisu muzycznego opartego na strumieniowaniu, Soundclouda.

Galeria programu

W odróżnieniu od oryginału, stanowi aplikację natywną, dzięki której muzyki dostępnej na Souncloudzie można posłuchać bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Zalogować się do aplikacji można danymi z samego serwisu lub poprzez serwisy społecznościowe, co poskutkuje automatyczną synchronizacją ulubionych utworów i list odtwarzania.

Soundnode oferuje zdecydowaną większość możliwości dostępnych w oryginale – użytkownik może eksplorować fonotekę dzięki wyszukiwarce, a także zapoznawać się z trendami oraz listami przebojów. Dodatkowo aplikacja może wykorzystywać powiadomienia do wyświetlania nazw kolejnych odtwarzanych utworów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Soundnode otwarty i multiplatformowy. Zapomnij o Soundcloudzie w przeglądarce

24
OPROGRAMOWANIE 09.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Ostra konkurencja pomiędzy najpopularniejszymi usługami muzycznymi zdaje się nie wpływać na serwis, który oferując w zasadzie to samo, co one, jest na wskroś inny. Mowa o Soundcloudzie, który dla wielu użytkowników posiada wadę: posiada co prawda bardzo dobre aplikacje mobilne, jednak na komputerach korzystać z Soundclouda można tylko jako z aplikacji przeglądarkowej. Chyba, że zainstalowało się wcześniej Soundnodea. Soundnode to dostępny na Windowsa, macOS-a i Linuksa nieoficjalny klient SoundClouda, który z powodzeniem może zastąpić serwis internetowy. Oferuje on zatem możliwość…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Jany   11 #2 10.11.2016 18:51

Jest dobrze, przejrzysty interfejs i muzyka.

pyXelr   3 #1 09.11.2016 16:20

Na SoundCloudzie spędzam połowę dnia więc program będę musiał obadać, ponieważ przeglądanie mojego zawalonego streama jest już trochę męczące.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.