r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Space Attack 1.01

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki

Space Attack to wciągająca gra zręcznościowa, w której zabawa polega na sterowaniu statkiem kosmicznym i walce z przeciwnikami.

Galeria programu

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki. W Adventure prowadzimy uzbrojony statek kosmiczny, który przez cały czas wystrzeliwuje pociski w stronę nadlatujących przeciwników. Ci nie pozostają dłużni i też posyłają rakiety w naszą stronę. Zadanie polega na tym, by nie dać się zestrzelić, zniszczyć jak najwięcej wrogich jednostek, a jednocześnie łapać spadające przedmioty. To np. lepsze uzbrojenie, tarcze ochronne lub pieniądze. W trybie Survival gracz może tylko manewrować między nadlatującymi z dużą prędkością przeszkodami. Tutaj liczy się czas i odległość, kiedy udało się przetrwać.

Za zdobyte wirtualne pieniądze można kupić nowe rodzaje statków kosmicznych do pilotowania, a także nowe rodzaje tła na planszach w grze.

Grę Space Attack można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwala synchronizować osiągane wyniki z chmurą Google, a także rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.