r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Space Cadet Defender HD 1.8

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Space Cadet Defender Invaders to świetna propozycja dla miłośników gier z gatunku Space Invaders. Rozgrywka skupia się tu na tym, co tak na prawdę najważniejsze w tego typu grach. Strugi ognia, wybuchy, lasery i systematyczne wyniszczanie oddziałów przeciwnika to niezmienna kwintesencja gatunku.

Nie znajdziemy tu także rozbudowanych trybów, integracji z mediami społecznościowymi czy innych udziwnień tak bardzo typowych dla współczesnych produkcji mobilnych.

Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas krótki samouczek, po zaliczeniu którego przechodzimy już bezpośrednio do walki z obcymi. Tempo zabawy dopasowano do specyfiki urządzeń mobilnych i sterowania za pomocą przycisków na ekranie dotykowym. Początkowo może wydawać się zbyt wolne, ale z układu na układ rozgrywka staje się coraz bardziej wymagająca. Warto zauważyć, że pod koniec każdego układu otrzymujemy możliwość ulepszenia naszego statku.

Poza bonusami zebranymi podczas rozgrywki przysługuje nam możliwość skorzystania z dodatkowych mikropłatności. Nie są one jednak niezbędne dla dalszych postępów w grze. Nie spotka nas również nachalne promowanie ulepszeń i innych zakupów za realne pieniądze. To w sumie rzadko spotykane podejście w tego typu produkcjach.

Oprawa audiowizualna w Space Cadet Defender Invaders prezentuje się przyzwoicie nawiązując wieloma aspektami do swojego pierwowzoru. Fani klasycznego Space Invaders powinni być usatysfakcjonowani zwłaszcza, że całość dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Space Cadet Defender Invaders na weekend – obrona planety jest w Twoich rękach

21
08.08.2015  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Space Cadet Defender Invaders – świetną propozycję dla miłośników gier z gatunku Space Invaders. Rozgrywka skupia się tu na tym, co tak naprawdę najważniejsze w tego typu grach. Strugi ognia, wybuchy, lasery i systematyczne wyniszczanie oddziałów przeciwnika to niezmienna kwintesencja gatunku. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS. Nie znajdziemy tu także rozbudowanych trybów, integracji z mediami społecznościowymi czy innych udziwnień tak bardzo typowych dla współczesnych produkcji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.