reklama

Space Chunks 2 na długi weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Space Chunks 2 - dynamiczną i niezwykle wciągającą strzelaninę kosmiczną o zaawansowanym poziomie trudności.

Rozpoczynając rozgrywkę mamy możliwość wyboru jednego z czterech stopni trudności. Najniższy poziom cechuje niska agresja statków nieprzyjaciela oraz ich mała odporność na zadawane uderzenia. Stanowi to bez wątpienia duże ułatwienie dla mniej wprawionych graczy, a jednocześnie pozwala dłużej cieszyć się z prowadzonej rozgrywki.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Grę rozpoczynamy z najprostszym arsenałem jednak z biegiem czasu ulega on wyraźnej rozbudowie. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki systematycznym wizytom w specjalnym sklepie z bronią, do którego zostajemy przenoszeni pomiędzy układami.

Przejrzyste zasady gry, niezmienna od lat fabuła związana z wykończeniem w możliwie najkrótszym czasie jak największej liczby statków nieprzyjaciela, zacięta walka w morzu wystrzałów i eksplozji, statek-boss na zakończenie każdego układu, różne rodzaje broni oraz bonusów - to niezmienne i na trwałe już zapisane dla gier tego gatunku standardy, z którymi zetkniemy się również w Space Chunks 2.

Tytuł cechuje się wysokim stopniem grywalności, dobrą oprawą graficzną i świetną ścieżką dźwiękową tworzącą odpowiedni klimat dla tego typu gry. To wszystko sprawia, że Space Chunks 2 z pewnością przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom gatunku.

Grę Space Chunks 2 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki

Zapraszamy do zabawy ;-)

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama