Space Chunks II 0.99

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Space Chunks II to dynamiczna i niezwykle wciągająca strzelanina kosmiczna o zaawansowanym poziomie trudności.

Rozpoczynając rozgrywkę mamy możliwość wyboru jednego z czterech stopni trudności. Najniższy poziom cechuje niska agresja statków nieprzyjaciela oraz ich mała odporność na zadawane uderzenia. Stanowi to bez wątpienia duże ułatwienie dla mniej wprawionych graczy, a jednocześnie pozwala dłużej cieszyć się z prowadzonej rozgrywki.

Grę rozpoczynamy z najprostszym arsenałem jednak z biegiem czasu ulega on wyraźnej rozbudowie. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki systematycznym wizytom w specjalnym sklepie z bronią, do którego zostajemy przenoszeni pomiędzy układami.

Przejrzyste zasady gry, niezmienna od lat fabuła związana z wykończeniem w możliwie najkrótszym czasie jak największej liczby statków nieprzyjaciela, zacięta walka w morzu wystrzałów i eksplozji, statek-boss na zakończenie każdego układu, różne rodzaje broni oraz bonusów - to niezmienne i na trwałe już zapisane dla gier tego gatunku standardy, z którymi zetkniemy się również w Space Chunks II.

Tytuł cechuje się wysokim stopniem grywalności, dobrą oprawą graficzną i świetną ścieżką dźwiękową tworzącą odpowiedni klimat dla tego typu gry. To wszystko sprawia, że Space Chunks II z pewnością przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom gatunku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!