Space Cowboy na weekend ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która przypadnie do gustu z pewnością miłośnikom kosmicznych strzelanin.

Space Cowboy Online to powietrzna strzelanina 3D (zaliczana do kategorii Massive Multiplayer Online) dająca graczowi możliwość sprawdzenia się za sterami nowoczesnego samolotu bojowego. Przed rozpoczęciem zabawy, gracz musi zaznajomić się z krótkim kursem pilotowania myśliwca, a następnie zaliczyć 10 misji. Wszystko to po to, by mieć możliwość przyłączenia się do jednego z dwóch rywalizujących ze sobą zespołów. Nadmienić tu należy, iż wybór należy dobrze przemyśleć, ponieważ nie ma od niego później odwrotu.

Po zapisaniu się do odpowiedniego teamu przyjdzie nam w ostatniej misji zmierzyć się z komputerem, który jak się szybko okazuje, nie daje tak łatwo za wygraną. Ta misja jest symulacją prawdziwej walki powietrznej.

Zaletą Space Cowboy Online jest możliwość kreowania umiejętności swojej postaci wraz z wyposażaniem bojowym swojego samolotu. Programiści zapewnili również możliwość komunikacji głosowej ze swoimi sojusznikami w celu ustalenia strategii walki.

Grę Space Cowboy Online można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy