Space Engine 0.9.8.0

Strona główna Windows Gry Symulatory
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Space Engine to darmowy symulator podróży po kosmosie. Można w nim przemierzać poprawny fizycznie i przepięknie renderowany Układ Słoneczny, Drogę Mleczną i bardziej odległe galaktyki.

W Space Engine znajdują się wszystkie znane obszary przestrzeni kosmicznej, odwzorowane z fizyczną dokładnością. Regiony jeszcze niezbadane zaś są generowane proceduralnie, by nie burzyć wrażeń z eksploracji. Smulator pozwala graczowi wylądować na każdej z planet, księżyców czy asteroid i obserwować obce światy w postaci modeli 3D.

W czasie rzeczywistym są obliczane ruchy obiektów po orbitach i cienie, a mgławice można oglądać w postaci wolumetrycznych modeli. Dla Ziemi opracowany został ponadto model atmosfery.

W symulatorze gracz może poruszać się dowolnie z użyciem klawiszy WSAD lub wybrać obiekt, do którego dąży, i włączyć autopilota klawiszem G.

Do symulatora powstało wiele modyfikacji i dodatkowych materiałów, które można znaleźć na forum użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!