Space Race

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Szybka i dynamiczna zręcznościówka będącą w stanie poddać najcięższym próbom naszą zwinność, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji.

Poruszamy się wzdłuż powykręcanego, serpentynowatego tunelu często z zawrotną prędkością. Naszym głównym zadaniem jest zebranie jak największej liczby drogocennych pierścieni. Nie dość że statek nabiera błyskawicznie dużych prędkości, to jego wnętrze mieni się pełną gamą różnych odcieni i przebogatą paletą kolorów co przyprawia o zawrót głowy i mocno dekoncentruje.

Dodatkowym utrudnieniem jest prowadzenie rozgrywki na czas oraz porozstawiane tu i ówdzie pułapki wytrącające nas z właściwego toru lotu. Po krótkiej lecz energicznej rundzie mamy możliwość porównania swojego wyniku online, ale pod warunkiem, że nasz rezultat jest odpowiednio wysoki ;-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!