Space Shooter Space Shooter 1.490

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Space Shooter to dwuwymiarowa gra zręcznościowa należąca do podgatunku shoot ‘em up, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom Raptor: Call of the Shadows z 1994 roku.

Proste zasady, wciągająca zabawa

Klasyczna mechanika rozgrywki sprawia, że w Space Shooter odnajdą się wszyscy, którzy preferują niczym nieskrępowaną eksterminację wrogów. W grze wcielamy się w kapitana niewielkiego statku kosmicznego, a naszym zadaniem jest niszczenie wszystkich przeciwników na swojej drodze. Wszystko po to, by uratować całą galaktykę zaatakowaną przez obcych.

Rozbudowany tryb dla jednego gracza

Space Shooter zawiera kampanię składającą się z ponad 200 różnorodnych etapów, w trakcie których pokierujemy rozmaitymi maszynami. Zmierzymy się nie tylko z szeregowymi wrogami, ale stawimy również czoła potężnym bossom. Ponadto jeśli zechcemy, weźmiemy udział w rozgrywkach PvP, gdzie naszymi przeciwnikami będą prawdziwi gracze z całego świata.

Mikropłatności

Gra wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Space Shooter jest więc darmowy, ale w toku rozgrywki możemy kupić za prawdziwe pieniądze dodatkowe przedmioty, by szybciej osiągać postępy w zabawie.

Najważniejsze cechy:

  • zręcznościowa strzelanka w stylu klasycznego Raptor: Call of the Shadows
  • ponad 200 poziomów w kampanii
  • tryb PvP
  • różnorodne statki kosmiczne do wyboru
  • za darmo (mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!