SpaceSniffer SpaceSniffer 1.3.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SpaceSniffer to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie przedstawiające w formie graficznej (tzw. TreeMapy) wszystkie dane zgromadzone na wskazanym dysku twardym komputera.

Program daje użytkownikowi możliwość wygodnego śledzenia wszelakich folderów i plików, które znajdują się aktualnie na zdefiniowanej partycji. Po dokładnym przeanalizowaniu wyświetla on graficzną reprezentację danych na dysku w postaci kolorowej mozaiki. Z łatwością odczytamy z niej np. które z zainstalowanych programów lub gier zajmuje najwięcej przestrzeni dyskowej.

Wygenerowana przy użyciu SpaceSniffer interaktywna TreeMapa pozwala na przeglądanie poszczególnych danych. Klikając dostępne kafelki, odpowiadające folderom na dysku twardym możemy przeglądać ich zawartość. Z poziomu opcji konfiguracyjnych zdefiniujemy ich kolorystykę zarówno dla katalogów (domyślnie oznaczonych jako brązowe) oraz plików (wyświetlanych jako niebieskie prostokąty).

Nie zabrakło również funkcji filtrowania, z pomocą której ograniczymy dane objęte w TreeMapie do np. plików o konkretnym rozszerzeniu - grafiki, multimediów, dokumentów itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!