r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SpaceSniffer 1.3.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SpaceSniffer to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie przedstawiające w formie graficznej (tzw. TreeMapy) wszystkie dane zgromadzone na wskazanym dysku twardym komputera.

Program daje użytkownikowi możliwość wygodnego śledzenia wszelakich folderów i plików, które znajdują się aktualnie na zdefiniowanej partycji. Po dokładnym przeanalizowaniu wyświetla on graficzną reprezentację danych na dysku w postaci kolorowej mozaiki. Z łatwością odczytamy z niej np. które z zainstalowanych programów lub gier zajmuje najwięcej przestrzeni dyskowej.

r   e   k   l   a   m   a

Wygenerowana przy użyciu SpaceSniffer interaktywna TreeMapa pozwala na przeglądanie poszczególnych danych. Klikając dostępne kafelki, odpowiadające folderom na dysku twardym możemy przeglądać ich zawartość. Z poziomu opcji konfiguracyjnych zdefiniujemy ich kolorystykę zarówno dla katalogów (domyślnie oznaczonych jako brązowe) oraz plików (wyświetlanych jako niebieskie prostokąty).

Nie zabrakło również funkcji filtrowania, z pomocą której ograniczymy dane objęte w TreeMapie do np. plików o konkretnym rozszerzeniu - grafiki, multimediów, dokumentów itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 05.03.2016 17:02

Ten program jest MEGA pomocny, bardzo polecam.

  #8 08.11.2014 18:15

@Wykrywa_Mi: Nie ma tego w ostatnim firefoksie. Co się tutaj zmieniło?

Eloniusz   2 #7 23.10.2014 00:00

Bardzo dobry program. Skanuje dysk szybko i na bieżąco pokazuje podgląd, co umila czekanie. Nie radzi sobie jednak z linkowaniem statycznym plików, podobnie jak większość tego typu programów.

  #6 28.09.2014 16:07

@Dżejek (niezalogowany): Otóż warto wiedzieć, że Firefox od wersji 32 sprawdza reputacę pobieranych plików w oparciu o bazy danych Google. Było o tym na głównej: http://www.dobreprogramy.pl/Google-rozszerza-funkcje-Safe-Browsing-Mozilla-bedzi...
Można tę fukcję wyłączyć, jeśli komuś zależy na prywatnośći: http://siedem.it/porady/firefox-wysyla-informacje-pobranych-plikach-serwery-goog.../
Pozdrawiam - i ponawiam pytanie: czy nie macie obaw przed używaniem programu SpaceSniffer ?

  #5 21.09.2014 19:44

@km_00618: ZŁOŚLIWY gościu to ty jesteś .głupoty piszesz a zamiast Google Chrome to używaj przeglądarki Mozilla Firefox .

  #4 03.09.2014 20:56

Na Virustotal silnik Bkav wykrywa mi takie coś: HW32.CDB.145e
Pozostałe - czysto. Jak interpretować ten wynik? ..."Probably harmless" ...? Czy u kogoś z Was też wykrywa, a mimo to używacie? Bo ja mam obawy.

  #3 01.06.2014 00:20

@km_00618: Po kazdym takim komentarzu przeklinam dzien w ktorym nauczylem sie czytac...
No chyba ze byl to pierwszy Twoj koment, na pierwszej napotkanej witrynie, jaka udalo Ci sie odwiedzic po tym jak TePsa doprowadzila w koncu internet to kazdego juz kamienia na ziemi, ktory okazal sie byc Twoim legowiskiem.
Witamy w internecie ? :F

km_00618   5 #2 11.04.2014 12:04

Plik spacesniffer_1_1_4_0.zip jest złośliwy i został zablokowany przez Chrome.

nic ciekawego   13 #1 25.11.2012 20:19

Program szybko działa, nie wymaga instalacji i jest bardzo pomocny. Na partycji systemowej udało mi się odzyskać 30gb miejsca. Wszystko przez pliki tymczasowe, jakieś instalatory, dane aplikacji których już dawno nie mam na dysku a o których człowiek nie do końca ma pojęcie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.