SpaceTime - Internet w 3D

Strona główna Aktualności

O autorze

Programów umożliwiających przeglądanie zasobów udostępnianych w Internecie jest sporo, ale sposób w jaki prezentuje je SpaceTime jest całkowicie odmienny.

SpaceTime to przeglądarka WWW przedstawiająca całkiem inne spojrzenie na proces wyszukiwania i zarządzania panelami stron internetowych. W przeciwieństwie do wyników tego typu czynności oferowanych w standardowych przeglądarkach wyświetlających rezultat w postaci linków, SpaceTime przedstawia go w formie okienek 3D, pomiędzy którymi można szybko i łatwo przemieszczać się za pomocą skrótów klawiszowych lub przycisków myszki.

Opcja ta jest bardzo przydatna w momencie, kiedy użytkownik poszukuje konkretnego przedmiotu i interesuje go wstępnie sam wygląd danego obiektu. Funkcja ta działa m. in. z usługami Google i Yahoo!, ale bardziej praktyczna staje się podczas przeszukiwania aukcji internetowych. Okienka 3D można dowolnie przybliżać, oddalać i poruszać się między nimi tak jakby znajdowały się w bliżej nieokreślonej przestrzeni.

Najnowszą wersję programu SpaceTime Beta 9 przeznaczoną dla systemów Windows 2000/XP/Vista można pobrać ze strony producenta. Przypominamy, że jest to wersja testowa i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy