reklama

SpaceTime w vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj do bazy programów oferowanych przez nasz vortal trafiła aplikacja SpaceTime, za pośrednictwem której można w ciekawy sposób przeglądać zasoby internetowe.

SpaceTime to przeglądarka WWW przedstawiająca całkiem inne spojrzenie na proces wyszukiwania i zarządzania panelami stron internetowych. W przeciwieństwie do wyników tego typu czynności oferowanych w standardowych przeglądarkach wyświetlających rezultat w postaci linków, SpaceTime przedstawia go w formie okienek 3D, pomiędzy którymi można szybko i łatwo przemieszczać się za pomocą skrótów klawiszowych lub przycisków myszki.

Opcja ta jest bardzo przydatna w momencie, kiedy użytkownik poszukuje konkretnego przedmiotu i interesuje go wstępnie sam wygląd danego obiektu. Funkcja ta działa m. in. z usługami Google i Yahoo!, ale bardziej praktyczna staje się podczas przeszukiwania aukcji internetowych. Okienka 3D można dowolnie przybliżać, oddalać i poruszać się między nimi tak jakby znajdowały się w bliżej nieokreślonej przestrzeni.

Najnowszą wersję aplikacji SpaceTime 1.0 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Przeglądarki stron WWW

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama