r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spaces - Small group sharing by Google 1.0.14

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe

Spaces - Small group sharing by Google to aplikacja od Google, która służy do tworzenia małych grup i łatwego dzielenia się treściami między ich członkami. Usługa integruje się z takimi produktami firmy, jak Chrome, YouTube i Zdjęcia, pozwalając wyszukiwać oraz przeglądać treści bez konieczności sięgania po inne oprogramowanie.

Galeria programu

Program jest zaadresowany do posiadaczy konta Google. Za jego pomocą można w prosty i szybki sposób dzielić się treściami internetowymi z wybraną grupą osób. Program ma wbudowaną wyszukiwarkę, która pozwala dodać materiały z internetu, np. linki, filmy (z YouTube'a lub z pamięci urządzenia), zdjęcia (zarówno z usługi Zdjęcia Google, jak też te, które użytkownik przechowuje w smartfonie) oraz teksty. Dodane do aplikacji Spaces treści można komentować. To wszystko sprawia, że aplikacja Spaces stanowi ciekawą propozycję dla osób, które potrzebują wygodnego narzędzia do tworzenia mikrospołeczności internetowych, skupionych wokół np. konkretnej tematyki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Premiera Spaces, nowego serwisu społecznościowego od Google

35
OPROGRAMOWANIE 16.05.2016 | Maciej Olanicki

Jeszcze w kwietniu jasnym stało się, że Google po raz kolejny spróbuje swoich sił w tworzeniu serwisu społecznościowego. Dziś o Google Spaces, bo taką ma nosić nazwę, wiadomo już więcej, dzięki komunikatowi opublikowanemu na oficjalnym blogu Google. Sama usługa jest jednak wciąż niedostępna, choć serwis został uruchomiony. Możemy tam przeczytać, że Spaces pojawi się wkrótce, a biorąc pod uwagę, że zdecydowano się już o tym napisać, to trudno zapewnienia traktować te jak przechwałki, premiera ma nastąpić jeszcze dziś. Zostały tam także opublikowane ogólne założenia nowego serwisu Google i……

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.